Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!
Fantazijos.lt
Krepšelis: prekė(s) 0.00 >>

Jūsų prekių krepšelis tuščias.

 

Kodėl geriausia

Draugai


gundyk.lt
 

100% KONFIDENCIALUMO UŽTIKRINIMAS

100% konfidensialumas

 

Mes žinome, kaip svarbu konfidencialumas, perkant sekso prekes, todėl stengiamės būti nepralenkiami, suteikdami Jums kuo konfidencialesnes paslaugas. Perkant pas mus, pasirūpinsime 3 konfidencialumo lygiais.

 

 

 

1. KONFIDENCIALI PAKUOTĖ

Konfidenciali pakuotė

 

Visos mūsų siuntos įpakuotos į dėžutes arba nepermatomus ir neperšviečiamus siuntų vokus, be to, kiekviena prekė papildomai supakuojama į popierių ar burbulinę plėvelę, todėl niekas nežinos, kas siuntos viduje. Ant siuntinio NĖRA mūsų reklamos, logotipo ar parduotuvės pavadinimo.

 

 

2. PAPILDOMA JUODA PAKUOTĖ (pasirenkama paslauga)

Konfidenciali pakuotė

 

Nors mūsų pakuotės ir taip konfidencialios, mes suprantame, jei Jums vistiek neramu, todėl gali užsisakyti Papildomą juodą pakuotę, į kurią prekės bus supakuotos, o visas paketas užlydytas. Pakuotei atidaryti reikės žirklių ar peilio, ji visiškai nepermatoma. Prekės juodoje pakuotėje papildomai įdedamos į standartinę pakuotę, taip užtikrinamas dvigubas pirvatumas! Norėdami šios paslaugos įtraukite pakuotę į savo prekių krepšelį.

 

 

 

3. KONFIDENCIALUS PRISTATYMAS IR ATSIĖMIMAS

KONFIDENCIALUS PRISTATYMAS IR ATSIĖMIMASJei atsiimsite prekes partnerių parduotuvėje Vilniuje, jums nereikės pateikti jokių asmens duomenų, užsisakę prekes vietoj vardo ir pavardės galite įvesti slapyvardį.

Jei siunta siunčiama per kurjerius, užtenka nurodyti savo Vardą ir pirmą pavardės raidę.

Mes prašome tik tiek duomenų, kiek yra būtina užsakymo vykdymui. Telefonas ir el.paštas yra būtini, kad iškilus netikslumų dėl užsakymų, būtų galima jus kuo greičiau pasiekti.

 

 

4. KONFIDENCIALUS APMOKĖJIMAS

KONFIDENCIALUS APMOKĖJIMAS

 

Apmokant už prekes parduotuvėje Vilniuje, gausite kasos čekį, apmokant užsakymus per banką ar Mokėjimai.lt mes matome tik Jūsų užsakymo Nr., apmokėjimo statusą, jokios banko sąskaitų detalės mūsų darbuotojų nepasiekia.

Atsiliepimai
labai greitas pristatymas, ir kokybe gera :)
neegzituojantis vartotojas  2020-09-30
prekesgeros
jurate  2018-12-14
patiko kojines nedevejau prisegamu.dabar tik cia perku ir laiko. net korsetuka pirkau. kojines gal brangesnes.bet apsimoka tikrai1
Diana  2018-03-09
Daugiau atsiliepimų

Prekių paieška

DemesioDĖMESIO! Šiame puslapyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų. Jei jūs jaunesni arba Jus piktina tokio pobūdžio informacija, maloniai prašome palikti šį sexshop puslapį.